top of page
Search

Prvý singel ôsmeho albumu Milking the Goatmachine

Staré kozie príslovie hovorí, že všetko dobré prichádza po ôsmich. Na ceste k svetovláde sa bratia Udderovci pred 14 rokmi usadili v Nemecku. Na svojom ôsmom albume, ktorý vyjde 24. júna 2022 prostredníctvom Reaper Entertainment, bratia vložili svoje skúsenosti do hudby v jazyku ich druhého domova.Dnes Milking the Goatmachine predstavili svoj prvý singel nadchádzajúceho albumu – „Piccolo im Streichelzoo“. Pieseň je teraz dostupná na všetkých hlavných streamovacích platformách.


„Ak ste niekedy premýšľali, aké to je emocionálne vo vnútri kozy, ktorá mala dlhý čas v zoologickej záhrade, tu je soundtrack. Zhrnuli sme a zhudobnili príbeh našej tety Margoat na základe skutočných udalostí. Po treťom odvolaní vo Fantafarme do Hornbachu sa jej zatiaľ opäť darí. Bavte sa s ‚Piccolo im Streichelzoo‘.“

Zdroj: Reaper Entertainment Europe

Nach uns die Grindflut rozpráva 14 krátkych príbehov v najlepšom štýle goatgrindu. Ako inak, bratia prinášajú zmes death metalu, grindu, crustu a thrashu. Doplnené nemeckými textami a rafinovaným prasacím kvílením.


Zdroj: Reaper Entertainment Europe

7 views0 comments
bottom of page