top of page
Search

Prvý singel nadchádzajúceho albumu extrémnych metalistov Mystic Circle

Rok 2022 bol svedkom bezbožného návratu nemeckej extrémno-metalovej skupiny Mystic Circle, ktorá vydala svoj nový rovnomenný štúdiový album a znamenala zúrivý návrat, vďaka ktorému sa dokonca dostali do oficiálnych nemeckých rebríčkov albumov na senzačnej 78. priečke. Inšpirácia prúdila ďalej a dvaja hlavní členovia, Beelzebub a Blackwar, vytvorili deväť nových skladieb pre ich deviaty štúdiový album s názvom Erzdämon, ktorý svetlo sveta uzrie 17. marca 2023 prostredníctvom ich nového labelu Fireflash Records.Dnes spolu so spievodným klipom vyšiel prvý singel albumu – „The Scarecrow“. Singel môžete získať na tomto odkaze.


Zdroj: Fireflash Records

Dnes sa tiež spustil predpredaj nového štúdiového albumu Erzdämon, ktorý vyjde na CD a limitovanom farebnom gatefoldovom vinyle. Navyše si môžete predobjednať limitovanú (500 kópií) modrú „gatefold vinyl“ verziu ich klasického Drachenblut.


„Tento nový album je logickým pokračovaním a ďalším vývojom predchádzajúceho albumu, je detailnejší a vedie viac do sveta hororu. Satanské, démonické témy sa spojili s mystickými legendami starých príbehov, z ktorých vám tuhne krv v žilách. Hudobne je to evokované novými a temnejšími zvukmi a samplami, ako aj klasickými heavy metalovými časťami. Albumu sme dali nemecký názov, pretože chceme uzavrieť kruh a vrátiť sa do našich začiatkov. ‚Erzdämon‘ znie mocne a vznešene a 100% reprezentuje album.“

Exkluzívne k dispozícii v zásielkovom obchode Atomic Fire Records: luxusný balík Erzdämon s limitom 100 kusov vrátane CD, farebný vinyl a taška Mystic Circle vrátane nášivky, dvoch nálepok, gombíka a podpísanej fotokarty.


Nadchádzajúci album je možné predobjednať na tomto odkaze.


Zoznam skladieb albumu Erzdämon:

1. „Erzdämon (Part 1)“

2. „From Hell“

3. „Unholy Trinity“

4. „The Scarecrow“

5. „Asmodeus and the Temple of God“

6. „Welcome to the Midnight Mass“

7. „The Mothman“

8. „Skinwalker“

9. „The Princess of the Deadly Sins (Erzdämon Part 2)“


Zdroj: Fireflash Records

8 views0 comments
bottom of page