top of page
Search

Rakúšanov Dragony v Randali nahradia Alice Cooper Tribute

Vystúpenie viedenskej power metalovej kapely Dragony ako predkapely na koncerte slovenských Signum Regis naplánovanom na túto sobotu, 7. marca 2020, v Randal Clube bolo zrušené. Dôvodom je choroba speváka Siegfrieda a jeho zotavenie sa z nej.

„Ahojte všetci, bohužiaľ, dnes máme zlé správy z tábora DRAGONY! Náš spevák Siegfried chytil zlý prípad angíny, a preto nemá v tejto chvíli žiadny hlas, a preto ani v najbližších dňoch bohužiaľ nebude môcť predviesť šou tohto druhu. Bohužiaľ to ovplyvňuje aj našu plánovanú šou v Bratislave spolu s našimi priateľmi zo SIGNUM REGIS, ktorá bola naplánovaná na túto sobotu 7. marca - a s veľkým poľutovaním sme nútení zrušiť túto šou na lekárov príkaz. Dúfame, že sa budeme môcť do Bratislavy vrátiť v inom čase vo veľmi blízkej budúcnosti, aby sme nahradili túto zmeškanú šou a tiež sa podelili o pódium s úžasnými chalanmi SIGNUM REGIS! Ospravedlňujeme sa za prípadné sklamania, ktoré to môže spôsobiť, ale sme si istí, že vás všetkých bude aj naďalej baviť skvelá šou SIGNUM REGIS! Zostaňte veľkolepí a čoskoro sa opäť uvidíme!“ – oficiálne vyjadrenie kapely Dragony

Kapele Signum Regis sa ale na poslednú chvíľu podarilo za nich nájsť náhradu. Je ňou bratislavské tribute zoskupenie Alice Cooper Tribute, ktoré odohrá hity slávneho amerického speváka Alicea Coopera.


Kapela Dragony. Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: DragonOfWisdom

26 views0 comments
bottom of page