top of page
Search

Rokenrolový večer v InParku so slovenskými Bullet Holes

V pondelok, 20. júla 2020, sa na malom T&B stage v InParku predstavila mladá slovenská rokenrolová partia Bullet Holes. Naši čitatelia si ich môžu pamätať z reportáže prvej akcie zo série projektu Nepokazme si to@MMC v MMC Café. Dvojhodinový koncert s prestávkou v parčíku vedľa Incheba Expo Center patril čisto iba im. Ľudia mali možnosť sedieť na plážových sedadlách, lavičkách, schodíkoch, prípadne stáť a občerstviť sa v stánku. Ani dotieravé komáre neprekážali ľuďom, aby nasávali rockové rytmy od hrajúcej kapely.

Kapela Bullet Holes. Foto: Denis Kollár

Koncert bol „asi“ prvým v tejto zostave, s novým gitaristom Balim z Austrálie, a prvým, kedy bubeník Gabo Gavalda vystriedal metličky bubeníckymi palicami. Vystúpenie bolo kombináciou ich vlastnej tvorby a coverov známych skladieb ako „Born to Be Wild“ od kapelu Steppenwolf, „Lose Yourself“ od rapera Eminema, „Go, Johnny, Go!“ od Chucka Berryho a úryvok „Paranoid“ od Black Sabbath počas poslednej skladby – „Rock'n'roll (je v nás)“. Oprášili aj pieseň „Na cestu“, ktorú už dlhšie nehrali a prestavili novinku o sukničkárovi, ktorú nahrali len minulý týždeň. Pri posledných skladbách prilákali sediacich divákov, ktorí sa viac priblížili ku pódiu a kapele.


Spevák/gitarista Peter „Dexter“ Horony. Foto: Denis Kollár

Kapela Bullet Holes vznikla ešte v roku 2014 a na konte má zatiaľ len jediný štúdiový album Perfektný svet (2018). Včera, 21. júla, sa na tomto istom mieste predstavili indie rockeri Fortuan.

129 views0 comments
bottom of page