top of page
Search

Scars a ich výročná zbierka singlov a rarít

Thrash metaloví veteráni Scars zo São Paula si na vydanie zbierky 15 singlov s raritami, ktorá nesie názov Scars 30 Years – The Singles Collection, vybrali práve dnešný deň, 13. júl 2021, kedy oslavujeme Medzinárodný deň rocku. Album do sveta vypúšťajú nielen kvôli dnešnému sviatku, ale aj preto, lebo tento rok kapela oslavuje tri dekády svojej kariéry.„Na oslavu 30. výročia kapely sme vybrali 15 skladieb zo všetkých doterajších vydaní a sprístupnili sme ich osobitne ako single s jednou alebo dvoma ďalšími raritnými skladbami v každom z nich, ktoré obsahujú preprodukciu, ukážky a živé verzie v rôznych časoch našej kariéry. Možno to v budúcnosti fyzicky vydáme?“ – slová gitaristu Alexa Zeraiba

Zdroj: JZ Press

Scars 30 Years – The Singles Collection spolu obsahuje 37 predtým nepublikovaných skladieb vrátane alternatívnych verzií, upravených, remasterovaných, demo, skušobných a živých záznamov, reedícií a veľa ďalších.


„Všetci hudobníci, ktorí boli súčasťou kapely, boli a naďalej sú základnou súčasťou rodiny Scars, pretože každú sekundu, keď boli s nami, do toho dávali svoju krv a pot. A to bolo úplne zrejmé v každej živej verzii alebo ukážke vydanej v tomto balíčku. Toto vydanie je darčekom pre nás všetkých, priaznivcov heavy metalu, že by sme mali oslavovať Medzinárodný deň rocku nielen tohto 13. júla, ale každý deň!“ – vyjadrenie speváka Régisa F.

Zbierka singlov je zatiaľ dostupná len na digitálnych streamovacích platformách, ale uvažuje sa aj nad možnosťou fyzického boxsetu obsahujúceho 15 CD.


Kapela vznikla v roku 1991 a na svojom konte majú split CD Ultimate Encore (1994), dva štúdiové albumy, EP The Nether Hell (2005), dva digitálne single a tri digitálne živáky. Aktuálnu zostavu tvoria Regis F. (spev), Alex Zeraib (gitara), Ricardo Lima (sólová gitara), Marcelo Mitche (basgitara) a João Gobo (bicie).


Zoznam singlov Scars 30 Years – The Singles Collection:

1. „Armaggedon“ (2 skladby)

2. „Silent Force“ (3 skladby)

3. „Ancient Power“ (3 skladby)

4. „The 72 Faces of God“ (2 skladby)

5. „Hidden Roots of Evil“ (3 skladby)

6. „Warfare“ (3 tracks)

7. „Sad Darkness of the Soul“ (2 skladby)

8. „Predatory“ (2 skladby)

9. „Inner God Death” (3 skladby)

10. „Suicidevotion“ (2 skladby)

11. „World Decay“ (2 skladby)

12. „These Bloody Days“ (3 skladby)

13. „Nether Hell“ (3 skladby)

14. „Creatures That Come Alive in the Dark“ (2 skladby)

15. „Mentally Murdered“ (2 skladby)


Zdroj: JZ Press. Foto: Rogério Del Vecchio

5 views0 comments
bottom of page