top of page
Search

Siedme výročie kapely Marenna vo veľkom štýle

Hard rockeri Marenna z brazílskeho mesta Caxias do Sul, na ktorých čele stojí spevák Rod Marenna, oslavujú sedem rokov svojej hudobnej kariéry. Vyše dva týždne dozadu, na počesť tohto výročia, zverejnili lyricsový klip k piesni „Break My Heart Again“, ktorá pochádza z najnovšieho EP Pieces of Tomorrow.


„Témou tejto piesne je smutný a nedoriešený milostný príbeh s intenzívnymi a emocionálnymi textami, údernými melódiami a vysokými dávkami melanchólie, aké by mala dobrá hard rocková balada mať. Temný tón videa má presne sprostredkovať myšlienku tohto smútku, v ktorom sa hlavný hrdina ocitol, presnejšie medzi stratou viery v to, v čo verí, alebo vsadením na lásku odsúdenú na neúspech, v dnešnej dobe rutinným taktom, kde mnoho vzťahov je úplne v moci očakávaní iných.“ – slová frontmana kapely k piesni „Break My Heart Again“


O réžiu a strih klipu sa postaral Johnny Brando a pri rozprávaní a produkcii asistoval Thiago Caurio z Black Stork Studios. Autorom konceptu je Rod Marenna a Johnny Brando, hudbu zložil Rod Marenna a produkoval, mixoval a masteroval ju Jonas Godoy z Linha Sonora Studios. Vokálne linky produkoval Arthur Appel.


Ďalšou novinkou je opätovné vydanie EP My Unconditional Faith (2015) a albumu No Regrets (2017). Vďaka partnerstvu medzi kapelou a ďalšími štyrmi podporovateľmi (Anjo Music, Let's Rock, Doctor Rock CD's a Metal Mania Beer and Friends) budú tieto reedície obsahovať okrem pôvodného artworku aj tri exkluzívne bonusové skladby na každom z nich, niečo pre milovníkov a zberateľov starého dobrého hard rock/AOR.


Zoznam skladieb EP My Unconditional Faith:

1. „You Need to Believe“

2. „Like an Angel“

3. „Keep on Dreaming“

4. „Life Goes On“

5. „You Need to Believe“ (akustická verzia)

6. „Like an Angel“ (live 2015) (bonusová skladba)

7. „Keep on Dreaming“ (demo) (bonusová skladba)

8. „Fall in Love Again“ (demo) (bonusová skladba, featuring Andria & Ivan Busic z DR. Sin)

9. „Like an Angel“ (karaoke verzia)


Zoznam skladieb albumu No Regrets:

1. „Reason to Live“

2. „Can't Let You Go“

3. „Never Surrender“

4. „Come Back“

5. „The Price“

6. „Fall in love Again“ (featuring Andria & Ivan Busic z DR. Sin)

7. „About Love“

8. „Forever“

9. „So Different“

10. „No Regrets“

11. „Fall in Love Again“ (Original Mix 2015) (bonusová skladba)

12. „Forever“ (akustická verzia) (bonusová skladba)

13. „So Different“ (akustická verzia) (bonusová skladba)


Okrem týchto noviniek plánujú vydať najnovšie EP Pieces of Tomorrow (2020) na fyzické nosiče, a to CD a kazetu. Pripravuje sa aj extra materiál z časov pandémie, ktorý by mal vyjsť v druhej polovici tohto roka.


Fyzické nosiče reedícií budú dostupné prostredníctvom partnerov a podporovateľov kapely, konkrétne na Let's Rock, Doctor Rock CD's, Anjo Music a Metal Mania Beer and Friends. Podpísané kópie sa dajú zakúpiť e-mailom na adresu info@marennaonline.com.


Zdroj: JZ Press. Foto: Roger Clots

11 views0 comments
bottom of page