top of page
Search

Synovia členov troch amerických kapiel zakladajú novú štvoricu

Skupina Suspect208 je nováčikom na rockovej scéne. Zostava obsahuje speváka a frontmana Noela „Romana“ Weilanda, syna zosnulého Scotta Weilanda zo Stone Temple Pilots, basgitaristu Tya Trujilla, syna Roberta „Roba“ Trujilla z kapely Metallica a bubeníka Londona Hudsona, syna Slasha z Guns N' Roses. K tomuto triu potomkov slávnych mien pribudol ešte gitarista Niko Tsangaris, ktorý ale nemá dostatočne slávnych rodičov.Na začiatku tohto mesiaca, 5. novembra 2020, vydali svoj debutový singel „Long Awaited“. Ide o našľapanú rockovú skladbu s vyblázneným 13-sekundovým gitarovým sólom, čím si zvolili zaujímavý štart svojej sľubnej kariéry. Je dostupný na všetkých hudobných platformách, možno spomenúť SoundCloud, Apple Music, Spotify a YouTube.


Kapela pôsobí dosť inkognito a záhadne, takže uvidíme, čo ďalšie môžme od nich v budúcnosti očakávať.Avšak Tye Trujillo mal v apríli 2017 tú česť zaskakovať basgitaristu na juhoamerickom turné nu-metalistov Korn a neskôr, o menej ako dva mesiace, hral s kapelou Suicidal Tendencies v kalifornskom Los Angeles.


Otcovia troch členov Suspect208. Zľava: Scott Weiland, Robert „Rob“ Trujillo a Slash. Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Michael Dornbierer, Good Will Hunting, Andreas Lawen

28 views0 comments
bottom of page