top of page
Search

The AnyOne odohnali dážď nad InParkom

Včera, 11. augusta 2020, hostil T&B Stage bratislavského InParku ďalšiu mladú partiu z Bratislavy – The AnyOne. Rovnako ako minulotýždňovú Rumasku si ich môžete pamätať z line-upu nášho online eventu Quarantine dayz Vol.1. Ani upršaný deň neodradil kapelu uskutočniť naplánovaný koncert. Obavy z hroziaceho dažďa a búrky počas ich hrania postupne pominuli.

Bubeník Adam Tóth. Foto: Matúš Kotlár

Bolo možné počuť ich jedinečnú kombináciu indie, rokenrolu, bluesu a funku. V rámci vystúpenia odohrali nejaké zo svojich singlov, medzi nimi aj najnovší, v poradí deviaty, s názvom „Oh My God, Charlotte!“. Pieseň je o láske dvoch mladých ľudí – Charlotte a jej priateľa. Diváci väčšinou posedávali pod prístreškom alebo slnečníkmi, a tak z jemnej zdiaľky načúvali ich hudbu. Unavené hrdlá spevákov prahnúce po pivku skupinu utvrdzovali v tom, aby zahrali posledné dve skladby. Ľudia si ale vypýtali prídavok, tak k nim prihodili ešte jednu na záver.

Daniel Zwach (basgitara/spev). Foto: Matúš Kotlár

The AnyOne vznikli ešte v roku 2016 a ich portfólio zahŕňa 9 vydaných singlov. Ich nový album mal pôvodne vyjsť už na jar, ale, kvôli pandémii sa jeho vydanie presúva na jeseň tohto roka.


Timotej Cesnak (sólová gitara/spev). Foto: Matúš Kotlár

82 views0 comments
bottom of page