top of page
Search

The AnyOne sa tiež spojili za umenie

Včera, 17. decembra 2020, sa naživo v sále Domu kultúry Ružinov predstavili bratislavskí The AnyOne so svojou rockovou šou. Vystúpenie sa konalo v rámci projektu Spojme sa všetci za umenie, ktorý organizuje Cultus Ružinov s podporou MČ Bratislava – Ružinov. Vstupné bolo dobrovoľné a počas vystúpenia sa nakrúcali aj zábery určené na online live stream, keďže sála mohla byť len polovične obsadená divákmi.

Daniel Zwach (basgitara/spev), Adam Tóth (bicie) a Timotej Cesnak (sólová gitara/spev). Foto: Denis Kollár

Zavýjanie štvorice The AnyOne zo zákulisia a zahmlené pódium s modrým podsvietením bolo predzvesťou úvodnej piesne, ktorá nesie názov podľa ich nedávneho debutu The Diver's Hymn. Zvyšok setlistu obsahoval prierez všetkých ich singlov od najstarších až po najnovšie z albumu, ako napríklad „pesnička, ktorá má príbeh pred sebou/za sebou“ – „Oh My God, Charlotte!“.

Krst albumu The Diver's Hymn. Foto: Denis Kollár

Po „Lady Lisa“ sa chystal krst nového štúdiového albumu. Na pódiu sa ku kapele pridal ich manažér Peter Poch a spolu s prizvaným krstným otcom Chrisom Wollnerom so šampanským pokrstili CD albumu. Chrisa si vybrali preto, lebo v kampani na podporu debutového albumu prispel najväčšou finančnou čiastkou spomedzi všetkých – 999 eurami. Po krste nasledoval príhovor manažéra a posledná skladba z The Diver's Hymn – „Sofie“. Koncert zavŕšili úplne poslednou piesňou večera, ktorú zatiaľ hrávali len v skúšobni. Na konci ešte divákom popriali pekné sviatky a aby ich prežili bezpečne a zodpovedne.

150 views0 comments
bottom of page