top of page
Search

Thiago Bianchi a Estúdio Fusão na obale augustového Backstage

Hudobník a producent Thiago Bianchi (Noturnall, Karma, Arena, ex-Shaman, ex-Firesign) sa dostal na titulnú stranu 28. ročníka časopisu Backstage, jedného z najpopulárnejších médií Južnej Ameriky. Na fotke sa Bianchi nachádza v sãopaulskom Estúdiu Fusão, ktorého je aj vlastníkom. Článok vo vnútri Backstage široko a do hĺbky zdôrazňuje prácu, ktorú „čarodejník brazílskej heavy metalovej produkcie a hlasu“ spolu so svojimi spoločníkmi odviedol v štúdiu.


Zdroj: Hell Yeah Music Company

„Musím priznať, že toto je jeden z mojich najlepších rozhovorov, kde som sa konečne mohol porozprávať o mnohých veciach, o ktorých som nikdy predtým nehovoril.“ – slová Thiaga Bianchiho k rozhovoru pre Backstage

Rukami Thiaga Bianchiho a Estúdia Fusão prešlo viacero rockových a metalových počinov, ako napríklad najnovší album Edu Falaschiho, Vera Cruz, album Aurora Consurgens od kapely Angra, prípadne Noturnall, Shaman, Kiko Loureiro, Edu Ardanuy, Mike Portnoy, James Labrie, Timo Tolkki, Mike Orlando, Tuatha de Danann, Henrique Fogaça a mnoho ďalších. Na produkcii, úprave a hľadaní klientov s Bianchim spolupracovali mená ako Henrique Pucci, Sylvio Castro, Paulo Roberto Albino, Léo Mancini, Douglas das Neves, Pedro Canaan, Marcos Sel, Flávio Zanella a Gabriel Lima.


Celé interview Miguela Sá s Thiagom Bianchim je tiež dostupné v digitálnej verzii časopisu Backstage na Issuu.


Zdroj: Hell Yeah Music Company

21 views0 comments
bottom of page