top of page
Search

Thin Lizzy odhalili trailer k novému dokumentu o Philovi Lynottovi

Očakávaný trailer k nadchádzajúcemu dokumentárnemu filmu Phil Lynott: Songs For While I'm Away vyšiel presne na nedožité 71. narodeniny Phila Lynotta, 20. augusta 2020.Film režírovaný Emer Reynoldsovou zobrazuje život a kariéru černošského chlapca robotníckej triedy vyrastajúceho v 50. rokoch v Dubline, ktorý sa stal írskou rockovou legendou. Obsahuje tiež rozhovory s Ericom Bellom, Scottom Gorhamom a Darrenom Whartonom (Thin Lizzy), Adamom Claytonom (U2), Suzi Quatrovou, Hueym Lewisom, Jamesom Hetfieldom (Metallica) a Midgeom Ureom (Ultravox).


Teší nás, že Phil Lynott: Songs For While I'm Away náš film o legendárnom Philovi Lynottovi čoskoro príde na veľké plátno! Nemôžeme sa dočkať, keď sa oň podelíme s írskymi publikami a budeme oslavovať Philipa a jeho mimoriadny život a hudbu. režisérka Emer Reynoldsová o filme


Do írskych kín by mal prísť už na jeseň tohto roka. Produkovala ho spoločnosť Globe Production, patriaca Universal Music, s podporou Screen Ireland. Producentmi pre Cowtown Pictures boli Alan Maher a John Wallace a pre Eagle Rock Films ho produkoval Peter Worsley.


Zdroj: Wikimedia Commons. Foto: Harry Potts

12 views0 comments
bottom of page