Search

Tohtoročný Pol'and'Rock Festival bude online

Poľský rockový festival Pol'and'Rock Festival, v minulosti známy ako Przystanek Woodstock, sa bude konať až budúci rok. Zatiaľ si však ľudia môžu vychutnať online verziu jeho 26. ročníka, ktorý sa bude konať od 30. júla do 2. augusta 2020. Tento trojdňový live stream bude vysielať organizácia WOŚP priamo zo svojej centrály vo Varšave. Bude dostupný na facebookovom profile WOŚP a youtubovom kanáli Kręcioła.tv. Na žiadosť ľudí spolu s Mastercard vytvorili aj server na Discorde.


Stream bude rozdelený medzi Duża Scena (v preklade Hlavná scéna, po anglicky Main Stage) a Akademia Sztuk Przepięknych (v preklade Akadémia výtvarných umení, po anglicky AFA) – miesto na nezvyčajné rozhovory a stretnutia s umelcami. Organizátori vytvorili aj mapu miest domácich párty, ktoré po registrácii môže na mapu pridať každý.

Časový harmonogram na štvrtok:

  • 10:00 - 11:00 – Majka Jeżowska (Akademia Sztuk Przepięknych)

  • 12:00 - 13:00 – Ewa Ewart (Akademia Sztuk Przepięknych)

  • 15:00 - 15:20 – začiatok (Duża Scena)

  • 15:25 - 15:55 – Majka Jeżowska (Duża Scena)

  • 16:40 - 17:10 – Jelonek (Duża Scena)

  • 18:00 - 18:30 – Przybył (Duża Scena)

  • 19:20 - 19:50 – Pull the Wire (Duża Scena)

  • 20:10 - 20:40 – Bokka (Duża Scena)

  • 21:00 - 21:30 – Renata Przemyk (Duża Scena)

  • 21:50 - 22:20 – Acid Drinkers (Duża Scena)

  • 23:10 - 23:40 – Raz Dwa Trzy (Duża Scena)

Časový harmonogram na piatok:

  • 0:30 - 1:00 – Romantyzy Lekkych Obyczajów (Duża Scena)

  • 1:50 - 2:20 – Enej (Duża Scena)

  • 10:00 - 11:00 – Marta Klepka, Dorota Wellman a Andrzej Depko (Akademia Sztuk Przepięknych)

  • 12:00 - 13:00 – Tomasz a Marek Sekielskí (Akademia Sztuk Przepięknych)

  • 16:20 - 16:50 – Bethel (Duża Scena)

  • 17:40 - 18:10 – Elektryczne gitary (Duża Scena)

  • 19:50 - 20:20 – Poparzeni Kawą Trzy (Duża Scena)

  • 20:40 - 21:10 – Piotr Bukartyk (Duża Scena)

  • 21:30 - 22:00 – happysad (Duża Scena)

  • 22:50 - 23:20 – Big Cyc (Duża Scena)

Časový harmonogram na sobotu:

  • 1:30 - 2:00 – Łydka Grubasa (Duża Scena)

  • 10:00 - 11:00 – Andrzej Mleczko (Akademia Sztuk Przepięknych)

  • 12:00 - 13:00 – Wojciech Mann (Akademia Sztuk Przepięknych)

  • 14:00 - 15:00 – Janusz Gajos (Akademia Sztuk Przepięknych)

  • 15:00 - 15:30 – Farben Lehre (Duża Scena)

  • 16:20 - 16:50 – Sidney Polak (Duża Scena)

  • 17:40 - 18:10 – Urszula (Duża Scena)

  • 19:00 - 19:30 – Ja mmm chyba ściebie (Duża Scena)

  • 19:50 - 20:20 – Kwiat Jabloni (Duża Scena)

  • 21:30 - 22:00 – Hunter (Duża Scena)

  • 22:50 - 23:30 – Ania Rusowicz (Duża Scena)

Časový harmonogram na nedeľu:

  • 0:10 - 0:40 – Nocny Kochanek (Duża Scena)

  • 1:30 - 2:00 – Tabu (Duża Scena)

  • 3:00 - 4:00 – koniec (Duża Scena)


V rámci pôvodného line-upu 26. ročníka boli pred vypuknutím pandémie ohlásení interpreti ako Dropkick Murphys, While She Sleeps, King Gizzard & The Lizard Wizard, Clutch, Tagada Jones, Jinjer, Rise of the Northstar, Pidżama Porno a Ørganek.


Nadchádzajúci 27. ročník festivalu, ktorý bude už v reálnej podobe v Kostrzyne nad Odrou, je naplánovaný na 29. až 31. júla 2021.

Zdroj: Pol'and'Rock Festival

15 views

© 2019 – 2020 by Rock For You SK