top of page
Search

Unholy Harakiri a ich nový singel

Unholy Harakiri, trio, ktoré vzniklo uprostred pandémie ochorenia COVID-19 v roku 2020, predstavuje zmes členov dvoch undergroundových metalových kapiel v Brazílii. Jeho členmi sú Yukio Hara a Raphael Gonçalves (ex-Colwire) a Maikon Campioni (Athimia). Kapela ponúka znovuobjavenie metalovej scény miešajúce veľkú váhu, nízke ladenie a štipku ázijskej kultúry, futuristických tém a kyberpunku.


Zdroj: Collapse Agency

V decembri 2020 vydalo vydavateľstvo Coffin Joe Records debutový singel „Rakuin“, ktorý obsahuje úvodnú skladbu „Stigma (Rakuin)“ a „Bloody Path“, ktorú sprevádza anime hudobné video so scénami z anime Berserk (Kentaró Miura, 1997) ilustrujúcimi tému piesne.


S týmto debutom si kapela zaručila dobré čísla na svojich mediálnych a streamovacích profiloch a teraz sa pripravuje na vydanie série singlov, klipov a celého albumu v priebehu druhej polovice, do konca roka 2022, aby potom začali s uvedením turné.Predchádzajúci singel „Kintsugi“ a jeho videoklip zverejnilo koncom apríla vydavateľstvo Coffin Joe Records, ktoré pred dvomi dňami prinieslo aj ďalší singel „Penumbra“. Pieseň „Penumbra“ je jednou z najtemnejších celého nadchádzajúceho albumu a zatiaľ najhustejšia. Estetika je naďalej inšpirovaná japonským umením, ale teraz s väčšou vzorkou bezútešnej perspektívy, ktorá sa zaoberá vnútornou víziou duše v rozklade, podrobenej nekonečnej hrôze uprostred súmraku jej trápeného zabudnutia.


Zdroj: Collapse Agency

8 views0 comments
bottom of page