top of page
Search

Válvera a Ancestral sa na pódiá vracajú dvojkoncertom

Budúci mesiac mestom São Paulo otrasie návrat dvoch veľkých ťažkých váh národného thrash metalu. Už o 16 dní, 9. októbra, od 17. hodiny v sãopaulskom Fofinho Rock Clube sa na pódiá vrátia monštrá Válvera a Ancestral!


„Máme krv v očiach! Nevedeli sme sa dočkať návratu na pódiá.“ – slová speváka/gitaristu kapely Válvera Glaubera Barreta

Cena vstupenky je 15 reais, ktoré je možné kúpiť priamo na mieste, prostredníctvom sociálnych sietí Facebook (@bandavalvera) alebo Instagram (@valveraband) alebo emailu (bandavalvera@gmail.com) kapely Válvera. Prvých pätnásť ľudí, ktorí nakúpia priamo u Válvera, vyhrá jedno CD Back to Hell a spolu so zvyškom kupujúcich sa zúčastní žrebovania o dve sady obsahujúce jedno CD, tričko a knihu No É uma Vergonha, ktorej autorom je novinár a spisovateľ Pedro Pellegrino, a každý dostane jedno pivo (po šou budú zrušené). Počas predstavenia sa budú žrebovať ďalšie tri knihy prostredníctvom interakcie s publikom.


V tejto pandémii sme sa ani na chvíľu nezastavili. Nechceli sme ani pomyslieť na to, že by sme mohli zhrdzavieť, pretože sme vedeli, že v jednom alebo inom čase budeme mať pódia opäť uvoľnené! Teraz sa naskytla táto príležitosť, ktorej sme sa chopili zo všetkých síl.“ – slová gitaristu kapely Válvera Rodriga Torresa

Počas dňa budú organizátori pri vchode merať teplotu, je povinnosť používať rúško, limitovaný je aj počet osôb a v celom klube je, podľa zdravotných protokolov, použitá alkoholová dezifekcia.


Zdroj: JZ Press

4 views0 comments
bottom of page