top of page
Search

V Randali bude opäť „dzivoko“

Už v sobotu, 25. marca 2023, sa v bratislavskom Randal Clube uskutoční druhý ročník podujatia Metalový Dzivočák. Ten prvý otriasol budovou YMCA na Karpatskej ulici, v ktorej Randal sídli, ešte v roku 2019. Všetkým známe okolnosti však organizátorom nedovolili na vydarenú akciu nadviazať hneď o rok neskôr, a tak druhé vydanie tohto koncertu prichádza až teraz.


Metalový Dzivočák vôl. II bude mať s prvým ročníkom spoločné nielen miesto konania a deň v týždni, v ktorom sa akcia uskutoční, ale aj počet zúčastnených kapiel. Bude ich opäť päť – zahrajú bratislavskí metalisti HomoPrimitive, ich thrashoví/deathoví krajania Morhörr, levickí metalisti Achsar, malackí symfonickí/melodickí black metalisti Down to Hell a trenčianski pagan/folk metalisti Poludnica, v ktorých tvorbe nájdete aj prvky slovenského folklóru či slovanskej mytológie.


Randal tak zažije ďalší naložený metalový večer, počas ktorého budete môcť spoznať tvorbu viac či menej neznámych kapiel z domácej scény. Ak chcete byť súčasťou tohto koncertu, neváhajte a príďte 25. marca do klubu aj vy. „Vlezné“ stojí deväť eur a platí sa priamo na mieste.


Zdroj: HomoPrimitive

51 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page