top of page
Search

Vracajú sa vlajkonosiči NYHC a nehynúca legenda Sick of It All

Sick of It All sú nehynúca legenda. Legenda, ktorá nepoľavuje, legenda, ktorá zvyšku scény furt ukazuje chrbát. Hardcore-punková štvorka okolo bratov Kollerových to hrnie od roku 1986 bez zásadných zmien bez ohľadu na to, čo vo svete beží bez toho, aby to na výkonoch kvarteta z New Yorku bolo poznať. Poctivosť, čistota. Sick of It All žijú podľa štandardov svojej vnútornej vízie, a to nie je samozrejmosť, je to súčasť ich DNA. Aj preto sa u nich za 36 rokov vymenili len dvaja členovia. Ten neuhasený dračí oheň (pokojne ho nazvime zdravou nasranosťou), čo Sick of It All ženie vpred, rozdúchava frustrácia.„Na rozdiel od kapiel, ktoré spievajú, ako celú noc parí, starnutie s naším posolstvom funguje dobre. Svet má toľko hrozných aspektov, ktoré pre nás sú z roka na rok zrejmejšie a ktoré sme predtým nevideli alebo nechápali. Toto denne našu frustráciu podnecuje. Žijeme už dosť dlho na to, aby sme ten Matrix prezreli, a vďaka bohu, že máme túto kapelu, že to môžeme všetko ventilovať.“ – hovorí bubeník Armand Majidi

Posledný, už dvanásty album Wake the Sleeping Dragon! to potvrdzuje. Energia, ktorú vo svojom veku do svojich úderných riffov a rytmov dávajú, je neuveriteľná aj vo štvrtej dekáde ich kariéry. Ich hardcoru sa jednoducho dá vždy bezvýhradne veriť. Napriek tomu hľadia do budúcnosti a do svojho charakteristického, tradície držiaceho zvuku vpustili silnejšie melódie a hymničnosť.


Sick of It All od svojho vzniku mnohokrát precestovali svet, hrali pred státisícami divákov a napriek tomu v sebe zakaždým nájdu dosť búrlivosti, aby ich doska bola opäť udalosťou. Sick of It All sú majákom hardcore kontinuity, integrity a odhodlania. Sick of It All nehrajú hardcore, Sick of It All sú hardcore!Spoločnosť Soia budú robiť pankáči Svetlanas a hardcoristi Devil in Me a Eternal Struggle.Vstupenky sú dostupné na stránke Obscure Promotion, ďalej v sieti Ticketmaster a GoOut.


Zdroj: Obscure Promotion

3 views0 comments
bottom of page