Search

Vypočujte si nový singel Maďarov Ghost Toast

Dnes tu máme novinku od kapely z krajiny, ktorá sa na našom portáli len tak často neobjavuje – nový singel totiž vydali maďarskí inštrumentálni progresívni rockeri Ghost Toast. Ide o skladbu „Get Rid of“, pochádzajúcu z piateho štúdiového albumu kapely. Ten vydala kapela okolo basgitaristu, tvorcu zvukových efektov, „programátora“, gitaristu a hráča na klávesy Jánosa Stefána ešte v marci tohto roka, a to pod názvom Shade Without Color. Skladba je tak fanúšikom kapely už známa, teraz „len“ dostala videoklip.Skupina k svojmu novému singlu dodala:


„Get Rid of" je úvodná pieseň z nového albumu Ghost Toast s názvom Shade Without Color (bol vydaný 3. marca 2022 prostredníctvom Inverse Records). Veríme, že každý sa chce zbaviť aspoň niektorých svojich bremien – používame hudbu na to, aby sme sa od väčšiny z nich oslobodili a dúfame, že iní môžu našu hudbu využiť na niečo podobné. Ženu v klipe hrá Zsuzsanna Nyeste, video vytvoril Tamás Varga z Brownhandfilm.“

Singel „Get Rid of“, ako aj celý album Shade Without Color, maďarských inštrumentálnych progresívnych rockerov Ghost Toast si môžete vypočuť na YouTube kanáli ich vydavateľa Inverse Records, na streamovacích platformách alebo môžete kapelu podporiť na jej Bandcampe.


Zdroj: Inverse Records

3 views0 comments