top of page
Search

Znovuzrodenie slovenských koncertov za prísnych podmienok

S postupným fázovým uvoľňovaním opatrení sa po štvrtej z nich dočkali aj organizátori koncertov, ktorí môžu organizovať koncerty, ale len v obmedzenom počte návštevníkov. Počet bol stanovený na 100 ľudí, musia byť dodržané dvojmetrové rozostupy a každý účastník musí mať podľa nariadení na sebe rúško.


A tak sa stalo, že boli predvčerom oznámené prvé tri benefičné koncerty v košickom Collosseum Clube, ktoré budú nasledovať ešte ďalšie dva. Na prvý koncert, ktorý sa bude konať už 30. mája 2020, využili dvoch predstaviteľov východniarskej punkovej scény punk-metalistov Punkreas z Moldavy nad Bodvou a prešovskú punkovú kapelu Sistem Erorr. Ďalší koncert, ktorý je nalánovaný na 6. júna, bude hostiť domáci deathgrind od kapely Thorwald s podporou predkapely a o týždeň na to sa predstaví ďalšia košická formácia, pätica TVM Metallica Tribute.


Ahojte, pripravili sme pre vás pár akcií ako beneficiu pre Collosseum. Lístky budú v predaji len za barom v obmedzenom počte 100 kusov. Na každej akcií musí byť rozostup 2m a každý účastník musí mať rúško podľa nariadení. Dodržujme to a čoskoro bude všetko OK, tak nás príďte podporiť a kupujte lístky. – príspevok Collosseum Clubu na Facebooku

O pokračovanie benefičných koncertov sa postará 19. a 20. júna dvojdňová akcia s prívlastkom „postapokaliptický“, kde vystúpia thrash metaloví zbojníci zo západnej strany krajiny, Catastrofy, so supportom.


Lístky je možné zakúpiť len na bare a v obmedzenom počte na deň.

Spevák Boris Bauer z kapely Catastrofy. Foto: Denis Kollár

206 views0 comments
bottom of page